Pracownicy Zakładu Fizjologii Medycznej

Kierownik Zakładu

dr hab. n. med. Joanna Bonior, prof. UJ
profesor nadzwyczajny
e-mail: joanna.bonior@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

Pracownicy badawczo-dydaktyczni

ppierzchalski_foto

dr hab. n. med. Piotr Pierzchalski, prof. UJ
profesor nadzwyczajny
e-mail: piotr.pierzchalski@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

jj_foto

prof. dr hab. med. Jolanta Jaworek
profesor zwyczajny
e-mail: jolanta.jaworek@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

dr hab. n med. Anna Leja-Szpak
adiunkt
e-mail: a.leja-szpak@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

dr hab. n. med. Monika Majewska-Szczepanik
adiunkt
e-mail: monika.majewska-szczepanik@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

linkp_foto

dr n. biol. Paweł Link-Lenczowski
adiunkt
e-mail: p.link-lenczowski@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

nawrotk_foto

dr n. med. Katarzyna Nawrot-Porąbka
adiunkt
e-mail: k.nawrot-porabka@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

dr n. med. Joanna Szklarczyk
adiunkt
e-mail: joannam.szklarczyk@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

dr n. biol. Ewelina Górowska-Wójtowicz
asystent
e-mail: ewelina.gorowska@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

dr n. biol. Martyna Jastrzębska
asystent
e-mail: martyna.jastrzebska@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

mgr poł. Olga Śmiech-Michalec
asystent
e-mail: olga.smiech@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram


Pracownicy naukowo-techniczni

mgr biol. Marta Góralska
specjalista
e-mail: marta.goralska@uj.edu.pl


tech. chem. Michalina Kot
specjalista
e-mail: michalina.kot@uj.edu.pl


Pracownicy inżynieryjno-techniczni

mgr Veronika Davydenko
starszy referent
e-mail: veronika.davydenko@uj.edu.pl


Doktoranci
dr hab. Joanna Bonior, prof. UJ – promotor

ceizarekp_fot

mgr fizjot. Patryk Ciężarek 
e-mail: patryk.ciezarek@student.uj.edu.pl


mgr piel. Urszula Cisoń-Apanasewicz



mgr zdr. publ. Paulina Dusińska 
e-mail: paulina.dusinska@doctoral.uj.edu.pl


ceizarekp_fot

mgr fizjot. Grzegorz Frankowski
e-mail: grzegorz.frankowski@uj.edu.pl


mgr poł. Magdalena Humaj-Grysztar 
e-mail: magdalena.humaj@uj.edu.pl


mgr poł. Olga Śmiech-Michalec 
e-mail: olga.smiech@uj.edu.pl


mgr piel. Alicja Wojtaszek  



prof. dr hab. Jolanta Jaworek – promotor:

mgr fizjot. Joanna Byra-Piech
e-mail: joanna.byra@doctoral.uj.edu.pl


mgr poł. Sylwia Lisowska
e-mail: sylwia.lisowska@uj.edu.pl


mgr fizjot. Roksana Wójcik
e-mail: roksanaa.wojcik@student.uj.edu.pl


dr hab. n. med. Anna Leja-Szpak – promotor:

mgr poł. Jadwiga Surówka
e-mail: jadwiga.surowka@doctoral.uj.edu.pl