Science for INNOVATIONS – Nauka dla INNOWACJI

20/05/2022

W dniach 13 i 14 maja w EXPO Kraków odbyła się premierowa edycja targów Reha Innovations. Wydarzenie to było miejscem spotkań świata biznesu skupionego wokół branży rehabilitacyjnej, fizjoterapeutycznej i medycznej, jak również osób wymagających rehabilitacji.

fot. Paweł Jasnowski

Wydział Nauk o Zdrowiu został zaproszony do współpracy przy organizacji Targów i dołączył do strefy Science for INNOVATIONS Nauka dla INNOWACJI. Była to strefa spotkań oraz wymiany doświadczeń naukowców i ludzi biznesu, gdzie ośrodki akademickie, koła naukowe mogły zaprezentować wyniki swoich badań oraz rozwiązania, które wpływają na proces fizjoterapii i rehabilitacji pacjentów oraz ułatwiają funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami.
Stoisko Wydziału Nauk o Zdrowiu było reprezentowane przez koła naukowe, przedstawicieli samorządu zawodowego, przedstawiciela szkoły doktorskiej oraz pracowników Instytutu Fizjoterapii. Rozdawane były loga UJ CM oraz zachęcano do podjęcia studiów na kierunku Fizjoterapia.