Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów

10/10/2022

Zapraszamy do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów! Wydarzenie, na które zaproszeni są wszyscy fizjoterapeuci, odbędzie się 5 listopada 2022 r. w AWF Warszawa (w Hali Gier).
Uczestnicy będą rywalizować miedzy sobą, rozwiązując pisemny test wiedzy z zakresu fizjoterapii.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć studenci oraz absolwenci kierunku Fizjoterapia z całej Polski, którzy zostaną przyporządkowani do jednej z trzech kategorii:

A – studenci I, II i III roku studiów

B – studenci IV, V roku studiów oraz absolwenci rocznika 2021/2022

C – fizjoterapeuci posiadający PWZFz

Test wiedzy powstanie pod kierownictwem Rady Naukowej, utworzonej przez Dziekanów Uczelni i Wydziałów kształcących fizjoterapeutów w Polsce. W programie wydarzenia ciekawe wykłady, ekspozycje sprzętu, atrakcyjne oferty szkoleń i kursów. Każdy ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody, których łączna wartość może przekroczyć sumę kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Regulamin oraz link rejestracyjny znajdują się na stronie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na portalu Facebook.