II Konferencja ” KONSENSUS W DIAGNOSTYCE I FIZJOTERAPII STAWÓW SKRONIOWO-ŻUCHWOWYCH”

W imieniu organizatorów pragniemy zaprosić Państwa do udziału  w II Konferencji  „Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych” która odbędzie w Krynicy Zdroju  w dniach od 21 do 24 lutego 2019 roku.

Celem II Konferencji Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych jest rozwój naukowy oraz integracja opieki nad pacjentem z dysfunkcją Układu Ruchowego Narządu Żucia.

Prelegenci wprowadzą Państwa w najnowsze zagadnienia diagnostyki, leczenia oraz fizjoterapii w przypadkach bruksizmu w kontekście obturacji górnych dróg oddechowych, fizjoterapii w onkologii głowy i szyi oraz psychoonkologii . Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i odbywa się z udziałem wybitnych wykładowców ekspertów w dziedzinie diagnostyki, leczenia, fizjoterapii Dysfunkcji Układu Ruchowego Narządu Żucia również z Niemiec i Litwy.

Adresowana jest do lekarzy stomatologów, fizjoterapeutów, chirurgów twarzowo-szczękowych , laryngologów, ortopedów, neurologów, logopedów, psychologów.

Istnieje możliwość zgłaszania prac naukowych do wygłoszenia.

W pierwszym dniu Konferencji zespół wykładowców specjalistów, klinicystów oraz praktyków przedstawi podejście do leczenia i fizjoterapii Dysfunkcji Układu Ruchowego Narządu Żucia.

W drugim dniu odbędzie się sesja studencka i plakatowa.

więcej informacji na:  https://konferencjacrania.pl

Program konferencji (PDF)

Konferencja pod Patronatem: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polskiego Towarzystwa  Leczenia Twarzy i Czaszki, Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM, Krajowej Rady Fizjoterapeutów,

Serdecznie zapraszamy