Oblicza Kariery Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum

24/05/2024

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzeniu Oblicza Kariery w Uniwersytecie Jagiellońskim – Collegium Medicum, którego celem jest przybliżenie studentom oraz absolwentom UJ CM idei świadomego kształtowania swojej ścieżki zawodowej poprzez prezentację licznych możliwości: od staży podyplomowych, poprzez kursy specjalistyczne oraz studia podyplomowe, zatrudnienie w placówkach medycznych, do stworzenia biznesplanu i otwarcia własnej firmy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w wersji hybrydowej – stacjonarnie w obiektach UJ CM oraz zdalnie, na platformie MS Teams.

Szczególnie zapraszamy do udziału w spotkaniu z Przedstawicielami Krajowej Izby Fizjoterapeutów oraz Doradcą Zawodowym, organizowanym przez dr hab. n. med. Joannę Bonior, Prof. UJ, będącą Dyrektorem Instytutu Fizjoterapii oraz Doradcą Zawodowym w UJ CM, zaplanowanym na czwartek 06.06.24 w godzinach 16:00 – 18:30 w auli przy ul. Michałowskiego 12 oraz na MS TEAMS.

Bezpośredni kontakt z przedstawicielami Izby stanowi nieocenioną okazję dla Studentów do zdobycia praktycznej wiedzy na temat procedur i wymogów niezbędnych do uzyskania prawa wykonywania zawodu. Spotkanie to pozwoli również na głębsze zrozumienie struktury i funkcjonowania Krajowej Izby Fizjoterapeutów, co jest kluczowe dla przyszłej praktyki zawodowej.
Po zakończeniu spotkania zapraszamy do indywidualnych konsultacji z Doradcą Zawodowym w UJ CM.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia dostępne są:
na stronie internetowej – www.obliczakariery.cm.uj.edu.pl
oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook – https://www.facebook.com/events/