Komitet Naukowy i Organizacyjny mają zaszczyt zaprosić Państwa

25 –26 maja 2018 r.

„Wiosna w jesieni życia”

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

W dniach 25 i 26 maja 2018 roku mam zaszczyt i przyjemność zaprosić do Krakowa na kolejną Jagiellońską Wiosnę Fizjoterapii. Konferencja ta będzie już piątym z tego cyklu spotkaniem dotyczącym problemów fizjoterapii. Zaproszenie na Konferencje przyjęli wybitni specjaliści z Polski i zagranicy, którzy przedstawią najnowsze doniesienia dotyczące zastosowania innowacyjnych metod leczenia fizjoterapeutycznego i usprawniania pacjentów w wieku podeszłym. Starszy wiek związany jest nieodmiennie z występowaniem wielu chorób i dolegliwości. Odpowiednio dobrane postępowanie fizjoterapeutyczne pozwala na przywrócenie lub poprawę sprawności fizycznej i intelektualnej, co w konsekwencji umożliwia samodzielność i niezależność w życiu codziennym. Zastosowanie nowych metod leczenia fizjoterapeutycznego może prowadzić do redukcji bólu i cierpienia, przywrócić godność i poczucie sensu życia, dać nadzieję na pogodną jesień życia.

Zapraszamy Państwa, jak w poprzednich latach, w mury 650-letniego Uniwersytetu Jagiellońskiego, do Krakowa – miasta będącego symbolem nauki, sztuki, historii Polski. Chciałabym bardzo aby kolejna, IV Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii, przyczyniła się do poprawy opieki nad Naszymi Pacjentami.

Z serdecznymi pozdrowieniami i oczekując na Państwa przyjazd

Prof. dr hab. n med. Jolanta Jaworek

Przewodnicząca Komitetu Naukowego