Opiekunowie lat na kierunku Fizjoterapia

Studia jednolite magisterskie

I rok

mgr Grzegorz Frankowski

grzegorz.frankowski@uj.edu.pl

II rok

mgr Marcin Burdacki

marcin.burdacki@uj.edu.pl

III rok

mgr Katarzyna Lubomska

katarzyna.lubomska@uj.edu.pl

IV rok

mgr Maja Warzecha

maja.warzecha@uj.edu.pl

Studia stacjonarne II stopnia

I rok mgr Bożena Latała bozena.latala@uj.edu.pl

II rok

mgr Ewa Wodka-Natkaniec

ewa.wodka-natkaniec@uj.edu.pl

Studia niestacjonarne II stopnia

I rok

mgr Anna Pilch

a.pilch@uj.edu.pl

II rok

mgr Małgorzata Berwecka

malgorzata.berwecka@uj.edu.pl
Wielkość fontu
Kontrast