Pracownicy Zakładu Biomechaniki i Kinezjologii

Kierownik Zakładu

bilkij_fot

prof. dr hab. med. Jan Bilski
profesor zwyczajny
e-mail: jan.bilski@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

Sekretariat

mgr Ewa Nitecka
specjalista
e-mail: ewa.nitecka@uj.edu.pl
tel. +48 (12) 421 93 51

Pracownicy badawczo-dydaktyczni

mazura_fot

dr hab. n. med. Agnieszka Mazur-Biały, prof. UJ
profesor nadzwyczajny
e-mail: agnieszka.mazur@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram  

mankog_fot

dr n. med. Grzegorz Mańko
adiunkt
e-mail: g.manko@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

wnuka_fot

dr n. o zdr. Agnieszka Wnuk-Scardaccione
asystent
e-mail: agnieszka90.wnuk@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

wojcika_fot

dr n. o zdr. Anita Wójcik
asystent
e-mail: anita.wojcik@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

zawojskak_fot

dr n. o zdr. Klaudia Zawojska
asystent
e-mail: klaudia.zawojska@uj.edu.pl
Dyżury, harmonogram

Doktoranci

jekielekm_fot

mgr fizjot. Małgorzata Jekiełek
e-mail: malgorzata.jekielek@student.uj.edu.pl


kolomanskad_fot

mgr fizjot. Daria Kołomańska-Bogucka
e-mail: daria.kolomanska@doctoral.uj.edu.pl


nowakowskic_fot

mgr fizjot. Caroline Nowakowski
e-mail: caroline.nowakowski@doctoral.uj.edu.pl


owcas_fot

mgr fizjot. Szymon Owca
e-mail: szymon.owca@doctoral.uj.edu.pl


tims_fot

mgr fizjot. Sabina Tim
e-mail: sabina.tim@doctoral.uj.edu.pl


sosulskaa_fot

mgr fizjot. Angelika Sosulska
e-mail: angelika.sosulska@student.uj.edu.pl


Wielkość fontu
Kontrast