Festiwal Zawodów – Studio Medyczne

10/06/2021

W dniach 10,11 oraz 14 czerwca odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Zawodów- wydarzenia skierowanego przede wszystkim do uczniów, stojących przed wyborem drogi dalszej edukacji. Na wszystkich tych, którzy chcą zapoznać się z bogatą ofertą kształcenia zawodowego w Małopolsce czekają inspirujące prezentacje szkół, ciekawe rozmowy oraz konsultacje i pokazy.

Ze względu na czas pandemii, Festiwal realizowany jest w formule on-line: Studia Zawodów, Studia Medycznego oraz spotkań z przedsiębiorcami. W programie wydarzenia zaplanowano: prezentacje zawodów, szkół branżowych i techników oraz szkół i uczelni medycznych z całej Małopolski, a także rozmowy z przedstawicielami świata mediów, kultury, edukacji i nauki, biznesu, samorządu.

W ramach Studia Medycznego, 11 czerwca od godziny 10, zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego- Collegium Medicum, a wśród niej- kierunek fizjoterapia.

Prezentację nt „Miejsca sportu w życiu osób z niepełnosprawnością ruchową” przedstawi dr n. o zdr. Agnieszka Wnuk- Scardaccione z Zakładu Biomechaniki i Kinezjologii Instytutu Fizjoterapii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Możliwy po rejestracji, przez stronę: www.festiwalzawodow.wydarzeniaonline.pl

Szczegółowy harmonogram wydarzeń jest dostępny na: www.zawodowa.malopolska.pl/festiwal-zawodow/program

Serdecznie zapraszamy do udziału.